• دوشنبه

  Cloudy with a bit of rain

  11° / 7°

 • سه شنبه

  Sun and areas of low clouds

  13° / 7°

 • چهارشنبه

  Mostly cloudy

  12° / 9°

11° / 9°

°9C

: اینجا اکنون

احداث جایگاه CNG در احمدسرگوراب

تاریخ : 12 مرداد 1393 ساعت : 10:37چاپ

رضا نیکویی شهردار محترم احمدسرگوراب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شفت اظهار کرد: پس از پیگیری و گذشت سه سال از مراحل قانونی مجوز احداث جایگاه CNG در شهر احمد سرگوراب اخذ شد.

وی با بیان اینکه این پروژه به قرارگاه خاتم‌الاوصیا سپرده شده است، گفت: این جایگاه از نوع تیپ A است و دستور آغاز به کارش نیز ابلاغ شده.

این مسئول ادامه داد: این پروژه با اعتباری حدود 2 میلیارد تومان اکنون در حال خاکبرداری از محل است.

وی با اشاره به اینکه در گیلان یک سهمیه در این مرحله اختصاص داده شده بود، تصریح کرد: با عنایت مسئولان استانی و پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این سهمیه به شهر احمد سرگوراب اختصاص پیدا کرده است.

نیکویی با اشاره به اینکه این پروژه متعلق به شرکت ملی گاز است، خاطرنشان کرد: به دلیل امکانات خوبی که این شرکت دارد و پیمانکار قوی است طبق تعهداتی که انجام گرفته امیدواریم در مدت شش ماه به بهره‌برداری برسد.

وی اظهار کرد: با افتتاح پروژه‌هایی مانند سالن ورزشی و پارک شهر تا آغاز سال 1394، چرخه توسعه شهر احمد سرگوراب تکمیل می‌شود.

به گفته شهردار احمد سرگوراب، این پروژه نه تنها نفع آن به شهروندان این شهر و ساکنان شهرستان شفت می‌رسد بلکه با توجه به قرار گرفتن در مسیر مناطق زیارتی‌سیاحتی مانند امامزادگان اسحاق و ابراهیم (ع) به توسعه گردشگری این منطقه کمک می‌کند.

منبع : خبرگزاری فارس

 

کلیه حقوق این سایت محفوظ است